فراری از بازی های بچگانه

به یاد دارم که هیچوقت در گروهی، کاری ، فعالیتی که موجودات دو پا و سخنگوی نفهمی هستند دوام نیاورده ام..
البته هنوز هم که هست بدنبال جایی برای ادامه حیات هستم یا میسازم یا پیدا میکنم یا در آخر به دنیای مرگ می روم تا شاید آرامشِ نداشته ام را بیابم.
از ابتدای کودکی هم از بازی های و بحث های کودکانه طرد می شدم من و تنها و بقیه گروه همه در دو گروه جدا و نابرابر به هم می خندیدیم. آن ها از سر بچگی و تخلیه عُقده ها و من هم به کودکان نیازمند به ترحم عاطفی … هیچوقت بطور کامل درک نشدم با اینکه علاقه ای به درک روش ها و رفتارهای پُر از اِشکال و دروغ و تظاهر آن ها نداشته ام..
آری تنها و بیشترین واکنش من بیشتر اوقات خنده هست.. خنده هایی اغلب سرد و ماستیده ..
اغلب بخاطر وسایلی که نو و جدید نبودند مورد تمسخر قرار می گرفتم و باز هم هر دو می خندیدیم ، من به آن ها و آن ها به وسایل من.. تنها چیزی که آن ها می توانستند ببینند تا تصمیم بگیرند و بخندند شاید فقط همان وسایل بود اما من در آن هاخیلی چیز هایی می دیدم که اغلب منزجر کننده و روز به روز غیرقابل ترحم تر می شد..
من در فکر قهرمان مصدوم و چشم دوخته به امیدِ زخمی و آرزو در پِیِ ترمیم آن ها داشتم و فقط واکنش ها و جواب هایی از قبل طراحی و تعیین شده به عنوان عکس العمل هایی مشابه نسبت به موجودات به ظاهر شبیه ام بود.
هنوز هم خنده دار هست.. کمتر افرادی شعورِ درک و درکِ فهمیدنِ ایده ها و عکس العمل های منطقی ام را دارند.
من هم می خندم .. چرا که بهترین واکنش نسبت به حقیقتِ طنزهای تلخ همین خنده هاست..
خنده ها ردی به جای نمیگذارند چون آخرین افراد مشکوک دیوانه های همیشه در حال خنده هستند.. مرموز و شاید کاملا نچسب و آزاردهنده.. چه کسی باور می کند چه افکاری در سر دیوانه ی مرموز می گذرد..؟!
عالیست کمتر کسی علاقه مند به شخصیت دیوانه ها می شود .. رفتاری تقلیدی پر از تناقض های کلامی که ذهن مخاطبم را به چالش های فراوان می کشد تا تحمل وی در هم کلامی و صحبت های اصلی ام در آینده را بسنجد..
حال پس از مدت ها دست به کار شده ام تا درد هایی از صدمات قهرمانم کم و به ترمیم ظاهری امیدِ در گذشته گمشده ام کنم..
شاید این آخرین حرکت های این دیوانه ی مرموز باشد و تصمیم بگیرد که بدنبال کشف جمعی از افراد قابل درک یا برای آرامشی ابدی از دردی ازلی پا به سیاهیِ مرگ بگذارد.
شاید فضایی تیره تر از تاریکی اتاقم بتواند افکارم را محبوس در پیله ای بتند تا شاید آرامشی از عدم تنها ویژگی سالمِ مخربم را پیدا کنم.
این زندگی یک بازی برای بچه هاست. بزرگتر ها درگیر بازی ها و رفتار های محیط ها و شرایط بچگانه نمیشوند بلکه بسرعت آن را ترک می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click to Insert Smiley
SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette